Iskolai honlap

Élelmiszeripari tagozat

www.efszk.sulinet.hu

Köszöntő

Kollégiumunk nevelőtanárai és diákközössége nevében szeretettel üdvözlöm, és pedagógiai programunk küldetésnyilatkozatának néhány mondatával köszöntöm a diákotthonunk iránt érdeklődőket.

„Nevelőtanári munkánkat szolgálatnak tekintjük.Célunk, hogy kiegyensúlyozott, törekvő, kreatív, társaival törődő, jó közösségi embereket neveljünk a gondjainkra bízott kollégistákból. Az elégséges és szükségesnél jobb feltételek megteremtésével garantáljuk tanulóink biztonságos ellátását, személyiségük fejlődését, ismereteik gyarapodását.” Arra törekszünk, hogy az együttérzés, segíteni akarás és az együttműködés kellemes, motiváló, jó légkört teremtsen – olyan légkört, amelyben érdemes kollégistának és nevelőtanárnak is lenni a szombathelyi Élelmiszeripari és Földmérési Szakképző Iskola és Kollégium kollégiumában.

Kollégiumvezető

CopyRight 2013 - Szombathelyi Élelmiszeripari és Földmérési Szakgimnázium, Szakközépiskola és Kollégium - Minden jog fenntartva!